首頁 > EPSON代理商 > FA-238 25.0000MB-C0
影像僅供參考,以產品規格為準
FA-238 25.0000MB-C0
型號描述:
25 MHz ±50ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
型號:
FA-238 25.0000MB-C0
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±50ppm
Load Capacitance
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)